הנה הגיעה לה השנה החדשה

השנה החדשה מגיעה חגיגית, מפוארת ומלאה בכל טוב. בדר"כ אנו מתחילות אותה בהתכנסות כוללת של כלללל המשפחה ולפעמים גם כלללל

החברים (למחרת בפארק..), ואם תשמנה לב, השיחות סובבות סביב מה הספקנו או לא הספקנו, מה רצינו ולא רצינו, מה קרה ולא קרה..

מין רשימת מלאי להישגים/ לכישלונות שאנו חווים (יש לי כבר ילדים או לא, ירדתי במשקל? עליתי? עזבתי את העבודה שאני לא אוהבת? שיניתי את הבית כמו שרציתי? וכו'.. וכו'..)

אני מציעה לכן לנסות ולהסב את השיחות שלכן לכיוון הודיה. על מה אנו יכולות להודות עליו בשנה שחלפה לה? על מה אנו מודות כרגע סביב השולחן? ההודיה מובילה אותנו מיד אל מה שיש לנו ומה שאנו עוד רוצות לשמור, והתחושה שנוצרת תהיה תמיד חיובית כל כך!!

ואולי ככה החמה פחות תעצבן, הילדים יהפכו מרועשים למצחיקים.. מה שבטוח, כל מה שיש לכן לא יהיה יותר מובן מאליו ויהפוך ברגע אחד נוכח בתודעה שלכן. חבקנה את זה.

גם אם אתן מוצאות עצמכן לבד בחג תמיד תוכלו למצוא על מה להודות. (על החתול שמחמם לכן את הברכיים, על השכנה הנחמדה, על היכולת שלכן להתמודד ובעיקר לעצמכן – על מי ומה שאתן בלי כל קשר להישג כזה או אחר)

תנסו – תרגישו פחות לבד והרבה יותר טוב.

מה שאני הכי מתחברת אליו בתקופה זו של השנה החדשה היא התקווה באוויר שמתמלאת לה כל פעם מחדש. התקווה שהפעם יהיה אחרת, התקווה שהשנה הזו יתמלאו משאלותינו, התקווה שהנה מתחילים מחדש והפעם חייב, פשוט חייב להיות אחרת.

אני מזמינה אתכן לקחת אחריות על התקווה הזו. קודם כל מתוך ההבנה שהשמיים הם הגבול.. כי כל מה שאנו רוצות ומאמינות באמת, אנו יכולות להשיג. אחרי שההבנה הזו מתיישבת לה בנוח בתוך כס המחשבות במוח, שבו עם עצמכן בשקט ועם המון אהבה וכוונה, תכנה את הרשימות שלכן לשנה החדשה.

מבטיחה לכן שעם מחשבה שכזו התחושה שלכן כבר תהיה אחרת. ליד כל משאלה/רצון/משימה.. כיתבו דבר אחד מעשי שאתן יכולות לעשות ממש עכשיו כדי להתחיל ולהגשים את רצונכן. גם אם הוא קטן. זה מיד יעניק לכן את התחושה שהגלגלים זזים והנה נעה לה הרכבת להצלחה במשימה.

רק תזכורנה להיות סבלניות, להרגיש כל צעד וצעד ולהקשיב לעצמכן כל הדרך אל ההגשמה.

לקביע

מאחלת לכן, למשפחותייכן ולכל סביבתכן שנה מלאת הצלחות, הגשמות, אהבות והפתעות :-) סוזאן נגיהות אור

קטגוריות פוסטים
פוסטים אחרונים