העצמה רגשית והקשבה לגוף

אני זוכרת את עצמי כילדה מנסה להבין מה מרגישים הפרחים, האדמה, הירח, השמש, כל בני בייתי.. בתוך כל זה שכחתי את עצמי. גדלתי מלאת הבנה לרגשות האחר עם יכולת הכלה, אך התנתקתי מהחיבור אל עולם הרגש הפנימי שלי. לא ניתנו לי הכלים וגדלתי מבולבלת. מבינה את עולם הרגש ולא מבינה..

כאשר התחלתי את התהליך הפנימי שלי ומשם את לימודיי התחילו ליפול לי אסימונים. קיבלתי שמות לרגשות, הבנה לתהליכים והכי חשוב-הבנה כלפי עצמי. מה קורה לי, למה ואיך.

מה נכון לי ומה לא. מיד ידעתי שאני הולכת אל הכיוון של טיפול רגשי. כמי שחוותה פגיעות בעולמה הרגשי, יש לי את הכלים המקצועיים והאישיים להיות שם יחד איתך לאורך כל הדרך אל החיבור חזרה לעצמך.

עולם הרגש שלנו הוא עולם מופלא מלא תוכן. תוכן נעים וגם בלתי נעים. תוכן שאנו לעתים מפספסים, דוחים, מטשטשים, לא מבינים.. כאשר אנו באים במגע ישיר עם הגוף הרגשי שלנו, מעלים למודעות את הרגשות ועושים את החיבור לגוף, נוצרת תחושת שלמות, ואהבה עצמית שמעצימה בכמה טונים את התפקוד שלנו והתחושות שלנו. אני פוגשת מטופלות שלא מבינות את ההבדל בין

אני פוגשת מטופלות שלא מבינות את ההבדל בין רגש לפעולה. בין רגש למחשבה (כאשר המחשבה היא המובילה לרגש, והרגש הוא המוביל את הפעולה). בטיפול מזהים את הרגשות, מעלים אותם אל המודע, בוחנים אותם, נותנים להם מקום, מקבלים אותם ועושים סדר. מה אני cialis resistance רוצה להרגיש? עם מה נוח לי? עם מה לא נוח לי ומדוע? מתי אני מרגישה כך או אחרת איך זה קורה לי? .. כל השאלות האלו מקבלות מקום ומענה.

ואיך כל זה מתחבר אל הגוף? פשוט. הגוף הרגשי והגוף הפיסי (כמו גם גופים נוספים הקיימים אצלנו) מתנהלים יחדיו וקשורים זה בתפקודו של זה. למשל: כאשר יש פחד במערכת לרוב מופיעים מיחושיי בטן, או יציאות לא סדירות. כאשר ישנו חוסר בטחון מופיעים כאבי גב וכו'..

לכל רגש שקיים ועולה יש נוכחות בגוף הפיסי.

לעתים ניתן להגיע להבנתו דרך ההקשבה לגוף הפיסי, ולעתים מתוך הרגש נבין את הנעשה בגוף. כך או כך, ההקשר הזה חשוב מאד וככל שנחדד את היכולת הזו נהיה יותר מחוברים לעצמנו ונדע לקרוא את עצמנו מדויק יותר ולעזור לעצמנו. כי רק האדם עצמו יודע הכי טוב מה נכון לו. רק ללמוד להקשיב.

השילוב של השיחה, העבודה הפיסית על הגוף והטיפול האנרגטי, יוצרים מצב מנצח של התייחסות לכלל הגופים הנמצאים אצלנו (פיסי, רגשי, מנטאלי, רוחני, אתרי) . זוהי הגישה ההוליסטית. כמי שמאד מאמינה בה, שכללתי ויצרתי שיטת טיפול ייחודית בשם קסם האור. אז בואו להתחיל את המסע חזרה אל עצמכן אל החיבור אל הרצונות שלכן, הרגשות שלכן, המעשים שלכן, שמחת החיים והבריאות התקינה, .

לקביעת פגישה 0524835261 או צרי קשר

אתכן לאורך כל הדרך סוזאן נגיהות אור

קטגוריות פוסטים
פוסטים אחרונים